Zdobądź nowych klientów
w kilka minut

Co to jest Bookink?

Cenisz sobie pracę niezależnego artysty i przydałoby Ci się narzędzie do ogarniania terminów i kontaktu z klientami czy reklamy? Bookink stworzyliśmy właśnie dla takich jak Ty – dla rozpoczynających pracę w branży tattoo i dla starych wyjadaczy. Jesteśmy platformą interaktywną dla osób zainteresowanych wykonaniem tatuażu, artystów i studiów tatuażu. Otrzymasz od nas pełne wsparcie w kwestii planowania grafiku, obsługi płatności, prezentacji porfolio i komunikacji z klientami. Dzięki ich ocenom i opiniom rozwijasz się i pozycjonujesz w Bookink Twój biznes.

Jak to działa

Dołącz do Bookink

Zostań częścią wydziaranej rodziny.
Zarejestruj się i w kilku prostych krokach utwórz swój profesjonalny profil BEZPŁATNIE

Twój grafik

Określ swoją dostępność, ceny, styl, wrzuć zdjęcia prac tattoo, a Bookink utworzy na Twoim profilu interaktywny kalendarz widoczny dla klientów. Oni rezerwują dogodny termin i dokonują przelewu zgodnie z Twoją polityką opłat. Wystarczy już tylko potwierdzić sesję tattoo z klientem.

Rozwijaj się

Dzięki Bookink twój grafik sam się zapełnia. Zyskujesz szansę dotarcia do szerokiego grona odbiorców, dostajesz ciekawe zlecenia oraz opinie i oceny budujące Twoje porfolio. Rozwijasz swój warsztat i bazę klientów budując własną markę polecanego artysty. Dołącz do Bookink i dziaraj z nami!

Poznaj wszystkie możliwości Bookink

Korzyści dla tatuatora

zarządzaj efektywnie swoim czasem i zarabiaj więcej

stwórz swoje portfolio i zdobywaj klientów

obserwuj jak grafik wypełnia się sam, zgodnie z Twoją dostępnością

promuj swoją markę i buduj własny biznes

śledź innych artystów, porównuj, poprawiaj jakość swoich usług