Zdobądź nowych klientów
w kilka minut

Co to jest Bookink?

Wasze studio ma już swoją markę, ale rezerwacje są bardzo nieregularne w skali miesiąca czy roku, część artystów jest przepracowana, nowi pracownicy narzekają na brak zleceń? Bookink pomoże Wam zoptymalizować i usprawnić pracę oraz działania marketingowe. Jesteśmy platformą interaktywną dla osób zainteresowanych wykonaniem tatuażu, artystów i studiów tatuażu. Zapewniamy interaktywny grafik, obsługę płatności i komunikacji z klientami, wyrównane szanse dla mniejszych i większych studiów, a Wy możecie skupić się na tym co najważniejsze czyli jakości prac i rozwijaniu talentów. Skorzystajcie ze wsparcia Bookink i dziarajcie od świtu do zmierzchu!

Jak to działa

Dołącz do Bookink

Chcesz by Twój biznes stał się nowoczesnym i modnym miejscem, tętniącym życiem i cieszącym się zaufaniem klientów? Zarejestruj się i w kilku prostych krokach utwórz profil twojej firmy BEZPŁATNIE.

Grafik Studio

Określ wolne terminy w grafiku Twojego studio, ceny, styl artystów z którymi współpracujesz, wrzuć zdjęcia ich prac, a Bookink utworzy na Twoim profilu interaktywny kalendarz widoczny dla klientów. Oni rezerwują dogodny termin i dokonują przelewu zgodnie z Twoją polityką opłat. Wystarczy już tylko potwierdzić sesję tattoo z klientem.

Rozwijaj się

Dzięki Bookink grafik Twojego studio sam się zapełnia. Zyskujesz szansę dotarcia do szerokiego grona odbiorców z całego kraju przez co budujesz markę nowoczesnego i polecanego studio tatuażu. Twój salon może znaleźć się na mapie najbardziej popularnych i profesjonalnych miejsc na mapie tattoo. Dołącz do Bookink i rozwijaj biznes z nami!

Poznaj wszystkie możliwości Bookink

Korzyści dla studio

zarządzaj efektywnie czasem współpracowników i zarabiaj więcej

stwórz portfolio swoich artystów i zdobywaj klientów

obserwuj jak okienka w grafiku Twojego studio zapełniają się same

promuj i rozwijaj swój biznes

poprawiaj jakość usług swojej firmy

wybierz konto subskrybowane i skorzystaj z opcji powiadomień sms dla klientówy