Narzędzie do zarządzania sesjami
i rezerwacjami usług tatuażu w Twoim studio

Co to jest Bookink?

Nie, nie jest to kolejna wyszukiwarka usług i artystów tatuażu… To narzędzie stworzone dla Was - studiów tatuażu przez nas - ludzi z branży!
W oparciu o nasze własne doświadczenia w branży stworzyliśmy kompletne narzędzie do obsługi, rezerwacji i zarządzania Twoim biznesem. Bookink pomoże zaplanować i zoptymalizować codzienną pracę Twojego studio oraz działania marketingowe. Zapewniamy interaktywny grafik, platformę komunikacji z Klientami oraz pełną obsługę płatności – Twoje studio zyskuje od nas wsparcie na każdym etapie pracy i wreszcie możecie skupić się na tym co najważniejsze czyli jakości Waszych usług tattoo i budowaniu relacji z Klientami.

Twój czas jest dla nas cenny, nie trać go na telefony, sms-y i e-maile.
Skorzystaj ze wsparcia Bookink i rób to co kochasz, a my zajmiemy się resztą.

Zarządzaj efektywnie rezerwacjami i czasem swoich tatuażystów

Aktualizowany w czasie rzeczywistym panel informacyjny wyświetla wszystkie zarezerwowane sesje w podziale na poszczególnych tatuażystów. Z pozycji panelu możesz w razie potrzeby szybko zmienić termin sesji lub ją odwołać. Nie martw się - Twoi klienci zostaną automatycznie powiadomieni o dokonanej w grafiku zmianie. Dodatkowo możesz monitorować sesje zrealizowane
i anulowane, tym samym dajemy Ci dostęp do statystyk codziennej pracy Twojego studio.

Komunikuj się z Klientami poprzez czat oraz za pomocą powiadomień SMS i e-mail

Buduj relacje ze swoimi Klientami poprzez sprawną i szybką komunikację, wykorzystując dedykowany czat z pozycji panelu Bookink, a także system powiadomień SMS i e-mail. Dzięki temu Klient nie zapomni o sesji, którą umówił
z kilkutygodniowym wyprzedzeniem. Wystarczy, że ustawisz w jaki sposób i na ile dni przed sesją Twój Klient ma otrzymać przypomnienie. System jest tak zaprojektowany, aby nie spamować użytkowników - wiemy bowiem jak ważne są relacje i pozytywne doświadczenia klientów.

Korzystaj z nowoczesnego grafiku – unikniesz „okienek”

Każdy tatuator w Twoim studio ma swój własny grafik w Kalendarzu Bookink. Jeżeli zwolni się jakiś termin, system natychmiast udostępnia tę informację online - tak by mogły go zarezerwować osoby, które nie mogą się doczekać dziary wykonanej przez Twojego artystę. Tym samym skracasz czas bezpośredniej obsługi ponownej rezerwacji “okienka”, Bookink zrobi to za Ciebie, a Ty otrzymasz wkrótce powiadomienie, że umówiono nową sesję.

Promuj i rozwijaj swój biznes poprzez pozycjonowanie swojego studio na najlepszej platformie usług tattoo

Razem budujemy społeczność Tattooersów - entuzjastów tatuażu, dla których to coś więcej niż tylko ozdoba na skórze! Dzięki działaniom Bookink promujemy na naszej Platformie najlepszych artystów i studia. Zależy nam, aby Wasza oferta dotarła szybko
i skutecznie do osób zainteresowanych tą usługą i co najważniejsze, by dokonywali oni rezerwacji.

Wybierz konto subskrybowane i korzystaj w pełni z komunikacji ze swoimi klientami

W ramach testów oferujemy BEZPŁATNY 14-dniowy dostęp do konta, które umożliwia korzystanie ze wszystkich głównych funkcji narzędzia Bookink. Sprawdź nas, a następnie wybierz Plan Abonamentowy odpowiadający potrzebom Twojego Studio. Skorzystaj ze wsparcia Bookink i rób to co kochasz, a my zajmiemy się resztą.

Jak to działa

Dołącz do Bookink

Chcesz by Twój biznes stał się nowoczesnym i modnym miejscem, tętniącym życiem i cieszącym się zaufaniem klientów? Zarejestruj się i w kilku prostych krokach utwórz profil Twojego studio BEZPŁATNIE.

Profil Studio

Określ wolne terminy w grafiku Twojego studio, ceny, styl artystów z którymi współpracujesz, wrzuć zdjęcia ich prac, a Bookink utworzy na Twoim profilu interaktywny kalendarz widoczny dla klientów. Oni rezerwują dogodny termin i dokonują przelewu zgodnie z Twoją polityką opłat. Wystarczy już tylko potwierdzić sesję tattoo z klientem.

Rozwijaj się

Dzięki Bookink działania związane z obsługą Twojego studio tatuażu stają się prostsze niż kiedykolwiek. Wszystko masz w jednym miejscu - grafik, płatności, rezerwacje, czat z klientami! Działasz szybko, skutecznie i nowocześnie przez co budujesz markę polecanego studio tatuażu. Dołącz do Bookink i rozwijaj biznes z nami!

Poznaj wszystkie możliwości Bookink

Korzyści dla studio

zarządzaj efektywnie czasem współpracowników i zarabiaj więcej

stwórz portfolio swoich artystów i zdobywaj klientów

obserwuj jak okienka w grafiku Twojego studio zapełniają się same

promuj i rozwijaj swój biznes

poprawiaj jakość usług swojej firmy

wybierz konto subskrybowane i skorzystaj z opcji powiadomień sms dla klientów