Nareszcie jesteś! Witamy
wśród INKów

BookINK?

Bookink to nasza rewolucja! Stworzyliśmy to miejsce dla takich jak Ty - dla INKów - ludziach pragnących ozdobić swoje ciała, o wolnych umysłach, ceniących SZTUKĘ tatuażu. Na Bookink możemy połączyć się z naszymi mistrzami, najlepszymi artystami w tym pięknym fachu, by stworzyć nie grupę, nie plemię, ale nową kulturę - KULTURĘ TATUAŻU. Bookink to narzędzie, które pomoże nam osiągnąć ten cel.

Bookink to coś znacznie więcej niż super dokładna, bogata, intuicyjna platforma! Dzięki niej nie tylko odnajdziecie się ze swoim artystą, ale też możecie skomunikować się na czacie, umówić wizytę, opłacić usługę, a co najlepsze - nie musicie nawet o swojej sesji pamiętać bo Bookink wyśle przypomnienie o zbliżającym się terminie. Pełna kultura!

Zapraszamy Cię do naszej społeczności INKów, w której jesteśmy blisko potrzeb wszystkich jej członków, wspieramy się, pomagamy odnaleźć się w wirtualnym tłumie, załatwiamy formalności i pamiętamy żeby Wam przypomnieć 😊 Witajcie wśród INKów, witajcie na Bookink.

Korzyści dla każdego INKa:

znajdź tatuatorów w dogodnej lokalizacji i cenie

zarezerwuj sesję przez smartfon lub komputer

zapłać przez aplikację

otrzymuj powiadomienia o zbliżającej się sesji

Jak to działa

Dołącz do Bookink

Utwórz Swój profil i rozpocznij przygodę z Bookink. Buszuj aż znajdziesz, a wtedy…

Wybierz najlepszego artystę.

Określ potrzeby, termin, cenę i lokalizację, a Bookink wyszuka listę odpowiadających Twoim wymaganiom tatuatorów. Jeśli coś Ci mówi, że to ten jedyny to…

Zarezerwuj sesję.

Opłać sesję online i zaczekaj na potwierdzenie spotkania ze strony tatuatora, możecie też pogadać na czacie 😊

Poznaj wszystkie możliwości Bookink